DEKMAR OLARAK BİZ;

Dekmar Dekorasyon LTD. ŞTİ. kurulduğu günden itibaren kaliteli güvenli ve kusursuz hizmet anlayışıyla sektöründe var olma faktörünü en üst düzeyde yerine getirmeyi ilke edinmiştir.Doğru bir iletişimli en iyi markaları kusursuz uygulama ile estetik sıcak yaşanabilir ortamları oluşturmuştur.

Dekmar, taşeronlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmak suretiyle müşterilerimize mükemmel hizmet vermeyi amaçlayan bir dekorasyon firmasıdır.

Dekmar Dekorasyon olarak yaptığımız her işte kaliteyi ve memnuniyeti üst düzeyde sağlayabilmek için ilkelerimizi uygularız. İşte bizden bazı ilkeler;

  • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.

MİSYONUMUZ;

  • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
  • Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;
  • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
  • Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak,
  • İnsana odaklı çalışmayı temel almak,

EKİBİMİZ

Müşteri Memnuniyeti

Biliyoruz ki; müşteri memnuniyeti her işletme için hayatidir. Bu yüzden müşterilerimizin, itibarımızı inşa etmeye devam eden, yüksek standart kaliteli işçiliği aldığından emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İstek ve Hızlı Planlama

Dekmar Dekorasyon’da aradığınızda, size ev geliştirme veya onarım ihtiyaçlarınız hakkında konuşmak için hazır bir ekip arkadaşımız ile karşılaşacaksınız.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Şimdi teklif almak için formu doldurun. Ekibimizden biri tarafınızla iletişime geçecek ve ayrıntılı fiyat teklifinizi iletecek. Gelin neler yapabiliriz birlikte görelim.